Kosmetický salón

  • info[@]catherine-cosmetics.cz +420 777 615 105

Vysokofrekvenční plazma

Vysokofrekvenční plazma

Díky této proceduře, můžete být krásnější již po první aplikaci. Jak je to možné? Plazmové toky dokáží ošetřit pokožku těla i obličeje. Úspěšně zlepšují podobu strií, podporují mikrocirkulaci kůže a vyrovnávají její laxnost. Co se obličeje týče, je plasma vhodnou volbou pro boj s vráskami, akné a  problematickou pleti.

Plazma se úspěšně aplikuje na problémy s mastnou pletí, pro zlepšení hydratace pleti a na zmírnění mimických a hlubokých vrásek. Plasmové toky však mají pozitivní vliv i například na tělesnou cirkulaci nebo tonizaci.

Plazma je zkrátka takový malý kosmetický zázrak vhodný pro ženy, které chtějí dobře vypadat a udělat zároveň něco pro své zdraví. Zákroky a ošetření v salonech krásy dnes neznamenají útrpné hodiny strávené na nepohodlných přístrojích. Tato ošetření jsou zároveň i relaxační procedurou. Plasma nebolí, plasmové toky jsou toho příkladem.

Využití:

– oživení pojivové tkáně
– vrásky
– ošetření tkáně
– problémy s pigmentací
– zapracování účinných látek do hlubokých vrstev pokožky

  • Registrace
Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo? Zadejte své uživatelské jméno, nebo e-mailovou adresu a obratem obdržíte do e-mailu odkaz na vytvoření nového hesla!
Vaše osobní údaje nikomu nesdělujeme!
Váš košík