Kosmetický salón

  • info[@]catherine-cosmetics.cz +420 777 615 105

Ošetření problematické pleti

Moderní a velmi příjemný způsob čištění problematické pleti

Hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

V současnosti se jedná o nejmodernější způsob ošetření problematické pleti. Naproti zastaralé technice, kdy se nečistoty a póry na pleti odstraňují ručně vymačkáváním, což je velmi nepříjemné a bolestivé, je tento způsob šetrný a mnohem účinnější.

Vaše pleť během zákroku čištění pleti ultrazvukovou špachtlí netrpí, není podrážděná ani zarudlá. Naopak se již po první návštěvě můžete přesvědčit, že je Vaše pokožka nejen hloubkově vyčištěná a zbavená odumřelých pleťových buněk, ale je na dotek jemná, pevná, má zdravější vzhled a díky jemným vysokofrekvenčním vibracím i promasírovaná, což pleťovým buňkám pomáhá k lepšímu prokrvení.

Problematickou pletí trpí velká spousta lidí. Faktory, které ovlivňují naši pokožku jsou různé (změna hormonů nejen v pubertě, znečištěné ovzduší, špatná životospráva, stres apod.). Nenechte na sebe tyto špatné vlivy dále působit a braňte se. Zbavte se problematické pleti a pečujte o sebe příjemným způsobem. Ošetření pomocí ultrazvukového čištění je vhodné pro muže i ženy v jakémkoliv věku.

Ultrazvukové ošetření pleti není vhodné při:
těhotenství,  nádorovém onemocnění (rakovina), virovém či bakteriálním onemocnění, akutním zánětu v oblasti obličeje, epilepsii, závažných onemocnění srdce a pro osoby s kardiostimulátorem.

  • Registrace
Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo? Zadejte své uživatelské jméno, nebo e-mailovou adresu a obratem obdržíte do e-mailu odkaz na vytvoření nového hesla!
Vaše osobní údaje nikomu nesdělujeme!
Váš košík