Kosmetický salón

  • info[@]catherine-cosmetics.cz +420 777 615 105

Gelové laky

Součástí péče o nohy je mít krásné a pěstěné nehty.

Gel lak je permanentní lak na nehty, který se z nich neodírá a vydrží až 3 týdny. Vybraný odstín se aplikuje se přímo na přírodní nehet a následně se na pár minut vytvrzuje v UV lampě

Gel laky se používají přímo na přírodní nehty jako klasický lak, ale nechá se navíc vytvrdit UV-lampou  Specifický je právě svou jednoduchostí aplikace, vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Zářivý lesk gel-laku vydrží až 3 týdny.

Proces aplikace je ve srovnání s nanášením gelových nehtů rychlejší a jednodušší. Nanese se vrstva základního (čirého) gel-laku a nechá se 2 minuty v UV lampě, poté se aplikuje barevný UV gel- lak v 1 nebo 2 tenkých vrstvách, opět každá vrstva vytvrzená v  UV lampě a pro konečný lesk a fixaci se nanese základní gel- lak, který se rovněž vytvrdí.  Celá aplikace trvá cca 20-30 min.

Používám SNB produkty – profesionální vysoce kvalitní intenzivní gel laky.

SNB EXKLUSIVNĚ v nabídce salonu.

Pracuji s pomocí profesionální UV/LED lampy MASTER EXCELLENT, bleskově vytvrzuje UV gely, polygelů, LED gely, gel laků, Shellacy za 5 – 30 vteřin (obvykle do 10 vteřin). Není nutné tedy gely přepalovat a nudné a zdlouhavé vytvrzování je minulostí!

  • Registrace
Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo? Zadejte své uživatelské jméno, nebo e-mailovou adresu a obratem obdržíte do e-mailu odkaz na vytvoření nového hesla!
Vaše osobní údaje nikomu nesdělujeme!
Váš košík