Kosmetický salón

  • info[@]catherine-cosmetics.cz +420 777 615 105

Galvanické ošetření

Co je galvanická žehlička

Galvanická žehlička je kosmetické ošetření, které představuje zcela nový neinvazivní způsob péče o pleť. Hodí se pro pleť stárnoucí, stejně jako aknózní. Účinky elektromagnetického pole pleť vyhladí, vyčistí a celkově zregenerují, pleť bude hladká, projasněná a barevně sjednocená.

Její účinek je založen na galvanickém proudu a aplikaci speciálních gelů, které čistí a vyživují zároveň. Galvanický proud probouzí pleťové buňky k vyšší aktivitě a zároveň za pomoci kosmetického gelu vytahuje z pleti veškeré nečistoty, odumřelé buňky a usazeniny.

Galvanická žehlička skvěle stimuluje lymfatický systém obličeje, a proto umožňuje opravdu hloubkové čištění.

Účinky galvanické žehličky mohou pocítit i lidé trpící lupénkou nebo ekzémy, jedná se o bezbolestnou a bezpečnou proceduru. Není však vhodná pro lidi s kardiostimulátorem nebo epileptiky.

Jak probíhá žehlení galvanickou žehličkou

Před samotným použitím želvičky je na pleť nanesen gel, který znásobuje účinky žehlení.

Výsledky jsou viditelné hned, s dalšími ošetřeními jsou ještě viditelnější. Ošetření nezanechává na pleti žádné nehezké stopy, pokožka není podrážděná ani zarudlá.

Galvanická žehlička dokáže zároveň zmírnit otoky v obličeji, odstranit váčky pod očima a pleť barevně sjednotit, proto bývá používána jako součást přípravy na důležité události, například před plesy. Po ošetření galvanickou žehličkou lze pleť okamžitě nalíčit.

Pro koho je regenerace pleti galvanickou žehličkou vhodná

Ošetření je vhodné pro ženy i pro muže, u obou skupin přináší pozitivní, okamžitě viditelné výsledky.

  • Registrace
Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo? Zadejte své uživatelské jméno, nebo e-mailovou adresu a obratem obdržíte do e-mailu odkaz na vytvoření nového hesla!
Vaše osobní údaje nikomu nesdělujeme!
Váš košík