Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze , je v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie. Díky tomu, že metoda nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky a téměř žádné kontraindikace (výjimkou jsou rozšířené žilky na obličeji) nemá konkurenci. Jedná o neinvazivní metodu, velice šetrnou ke každému typu pleti, pomocí které dosáhnete okamžitých viditelných výsledků, a tak budete mít okamžitě spokojené klientky.

Perfektní řešení pro rejuvenaci pleti, vyhlazení jemných vrásek, hloubkové čištění pórů a postupné odstranění jizviček po akné.
Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis logo pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky.

Kombinace všech účinků mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenace

Výhody
* jemná a šetrná metoda vhodná pro každý typ pleti
* žádné nežádoucí účinky
* rychlá metoda (15 – 20 minut)
* výsledek viditelný po jediném ošetření

Samostatná mikrodermabraze

Postup:

  • Odlíčení
  • Mikrodermabraze celého obličeje
  • Závěrečné ošetření

Mikrodermabraze nám otvírá bránu do pleti a my bychom měly tu bránu také uzavřít. Nejlépe tak, že aplikujeme na pleť masku a pod ní ampulku nebo sérum.

Jak dlouho přetrvá výsledný efekt a co můžete očekávat od mikrodermabraze?

Výsledky MD jsou efektivní, působí na pleť také velmi relaxačním účinkem, a proto, pokud budete tento zákrok podstupovat častěji, vaše kůže bude hladší, bude mít zdravější vzhled a pokud trpíte akné, po tomto zákroku se budou problémy zmírňovat. Různé skvrny vzniklé od slunce, drobné jizvičky a jiné vady budou spolehlivě redukovány.

Někdy je MD také doporučována jako léčebná metoda chronického akné. Pleť je po proceduře odolnější vůči vnějším vlivům prostředí, které na ni denně působí, zpomaluje stárnutí. V podstatě jde o účinné, hloubkové vyčištění pleti. Ačkoli je výsledek patrný ihned po absolvování prvního sezení, předpokládá se, že toto sezení nebude jediné a zákrok podstoupíte vícekrát. Poté (alespoň po 4-5 sezeních) můžete zaznamenat výsledek mnohem výraznější. Často se doporučuje kúru opakovat jednou týdně či jednou za čtrnáct dní a poté občasně absolvovat kúru udržovací (alespoň 6 týdnů po intenzivní kúře).